ostrov Murther,Chorvatsko

6. srpna 2010 v 10:46 | Parta |  Naše Výlety
O prázdninách naše parta byla na ostrově Murhter v Chorvatsku. Bylo tam mnoho skal,krásné osvěžující moře s ostrovy a s nádherným kamenitým pobřežím.To moře se jmenuje Jaderské.
Jeden z tátů má vodotěsný foťák, a proto jsme mohli fotit i pod vodou.Bylo tam moc hoven (tak říkáme přerostlím moc se nehíbajícím housenkám, které žijí na mořském dně).Je tady i pár fotek z tama. Připravovali jsme si tam navzájem s děckama hru kdy se hledá poklad, ale jednou to trvalo 2 hodiny (ta hra) a začala strašná bouřka. Byli jsme celý promrzlí až na kost.  Po hodině a něco málo už jen pršelo a tak jsme se šli koupat s taťkama do moře. Bylo to super. Když jste plavali ve studeném moři a najednou začalo pršet, tak se vám zdála voda v moři hrozně teplá.  A taky bylo moc pěkný, když jste se za deště kouknuli na hladinu moře, jak na ni bubnovaly kapky vody a z toho šplouchala voda a proto bylo moře celé bílé. Taky jsme měli zážitek z toho, že jsme bydleli v karavanách, starali se o mravence a stavěli nad jejich děrami přístřešky z listí, nebo jsme se kamarádily se slovinci a povídali jsme si s nimi. Sitce jsme si pořád říkali ,, rozumíš (rozumieš) mi?"
ale bylo to suprovní a moc jsme si to užili. Z chorvatska mamé dovezenou pokladničku (je ukázána ve videoklipu v rubrice parta-článek ukázka načí klubovny) a ta je celá posetá mušlemi a ve vnitž je přilepená rybička. Pokud jste ale milovníky teplého a horkého léta a moře, na Mutrher nejezděte, jelikož je tam veliká pravděpodobnost ža bude pršet. Skoro každo denně tam  proudí jak bílé tak černé dešťové mraky a ty někdy zakryjí sluníčko. S pozdravem vaše parta Mušketýrů
(Omlouvám se za nespisovnou češtinu ve článku. Děkujeme za pochopení)


my

my

my

my

my

my

my

my
my

my

my

my

my

my

my

my

my

my

hovna

my

my
my

my

my

my

my

my

my

my

my

my
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Chorvatsko dovolená Chorvatsko dovolená | Web | 5. dubna 2011 v 13:13 | Reagovat

Na ostrově Murter jsme také byli 2x na dovolené. Moc se nám tam líbilo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama